2 Kişilik Tank Oyunu Oyna.Çok Oyunculu Tank Merkezli Taktik Savaş Savaş Arenası Alternatif İkinci Dünya Savaşı Evreni: Uzaylılar çoktan temas kurdu ve savaş makineleri çalınan uzaylı Teknolojisi tarafından destekleniyor!Tankların Yetenekleri: Atla! Turbo! Yüzdür ve su ile uç! Roket-Havada ilerleyin!Oyun Özellikleri: 10 Oyunculu Odalar Oyun tarzınıza uyum sağlamak için 4 özel tankın kilidini açın 4 Haritadan birini seçin: Orman, Çöl, Körfez veya Askeri Üs (yolda daha fazla harita!) Yükseltme Özellikleri: Hız, Turbo Şarjı, Yeniden Yükleme Hızı, Top Hasarı vb.. Bu çok oyunculu taktik savaş aksiyon oyununda, çalınan uzaylı teknolojisiyle güçlendirilmiş. 2 Kişilik Tank Oyunu Oyna.Alternatif Evren ikinci Dünya Savaşı Tankına komuta edin! Roketle çalışan hızlarda Bayrağı yakalamak için canavarca uçan savaş makinenizi kontrol edin. Düşmanlarınızın üzerinde uçun ve rakiplerinizi boyun eğdirin.

* Her biri kendine özgü güçlü yönleri olan 4 ikonik tanktan birini seçin – Panzer IV (Almanca), Tiger (Almanca), T-90 (Rusça) ve Abrams (ABD) · Hız, silah hasarı, silah şarjı, kalkan, kalkan şarjı, turbo ve turbo şarjı için yuvaları yükseltin – kendi ölüm makinenizi oyun tarzınıza göre ayarlayın · 12'ye kadar çevrimiçi oyuncuyla Rekabetçi, Acımasız, Hızlı Tempolu Aksiyon * Çöl, nehir kıyısı ve askeri üs ortamlarını kapsayan savaş bölgeleri * Taktik manevraları ve stratejik rol atamalarını koordine etmek için ekibinizle sohbet edin * Discord Topluluğundan Dost Canlısı ve Yardımsever Tank – gazilerden öğren ve arkadaş edin!

Tankı sürmek için WASD veya ok tuşları Ateş etmek için sol tıklayın Tareti hedeflemek için sağ tıklayın Turbo Alanını kullanmak için Shift sesi kapatmak için atlamak için audioEnter sohbet etmek veya ~ menüyü açmak için.
  • 510
    Kişi oynadı
  • 5 / 5 2
    Kişi beğendi