Acemi ve Pro Mücadelesi Oyunu Oyna

Noob vs Pro Challenge, sabah uyandığınız ve etrafta bir zombi kıyameti olan ve bir noob olduğunuz bir oyun mu? Bu gerçek bir meydan okuma! Neden olmasın? Görev, Noob'u ve Prensesi kurtarmak ve çeşitli tuzakların yardımıyla kötü Herobrine'i troll etmek olacak. Labirentten geçmeye ve zindana inmeye hazır mısınız ve orada tüm testleri geçtikten sonra gizli bir portal bulun ve sırtında ıssız bir adaya uçacak olan ejderhayı kurtarın ve sonra bir jailbreak düzenleyin.

- Noob vs Pro karakterinin seviyelerini yükseltin ve benzersiz yetenekler kazanın. - En sevdiğiniz canavar okulu karakterleri ile eğlenceli animasyonlar. Piksel silah cephaneliği. - Benzersiz patronlar. Kötü Herobrine ve zombi temizleyiciden mumya ve tuvalet canavarına. - - Pro için tezgahta zanaat öğeleri, Noobs için tuzaklar ayarlayın.

Seviyelerde küçük testler yapın. Kahramanın silahlarını ve yeteneklerini kullanarak zombileri öldür. Canavarları öldürürken, kahramanınızın seviyesi artar ve yeni yeteneklerin kilidi açılır. Yürüyün (joystick veya WASD klavye) ve yeteneği kullanmak için (klavyede 1 veya 2 veya 3'e basın veya sadece yetenek simgesine tıklayın)
  • 962
    Kişi oynadı
  • 5 / 5 2
    Kişi beğendi