Ateş ve Su 3 Buz Tapınağı Oyunu Oyna. (Fireboy ve Watergirl )  Buz Tapınağındaki (Oslo Albet tarafından) yolculuklarında çok "havalı" bir zaman geçiriyorlar. Buz tapınağının içinde birçok tehlike gizleniyor. Bu cesur kahramanları güvenli bir şekilde çıkışa ulaştırmak için birçok zorluğu tamamlamanız gerekir. Ateş ve Su arasında geçiş yapın - ama dikkat edin; Ateş suya dokunamaz ve Su ateşe dokunamaz.

Ateş ve Su Buz Krallığında tüm değerli kristalleri toplamak için bir arayış vardır. Birçok hain ülkeden geçtiler, ama şimdi yolculukları onları bir buz tapınağının derinliklerine götürecek. Buz Tapınağı tehlikelerle doludur, bu yüzden onları dönen bıçaklardan, sivri uçlardan ve diğer tehlikelerden kurtardığınızdan emin olun.Ücretsiz ve indirmeden Ateş ve Su 3 Buz Tapınağı Oyunu Oyna.

Fireboy ve Watergirl geri döndü! Önünüzdeki tüm tuzakların üstesinden gelmek için birlikte çalışırken, Buz Tapınağındaki yolculuklarında onlara yardım edin. Bulmacaları çözmeli ve önemli anlarda birbirinizi kurtarmalısınız.Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.

WASD ve ok tuşları ile hareket ettirin. Mobil cihazlarda, seçenekler menüsündeki kontrolleri değiştirebilirsiniz.
  • 922
    Kişi oynadı
  • 3.75 / 5 8
    Kişi beğendi