3 bölümden oluşan Barbie Saç Kesimi oyunu, herkesin saçlarıyla dalga geçtiğini düşündüğü için güzel kızın saçlarına bakım yaparak birbirinden güzel elbise seçimleriyle bambaşka birine dönüşmesini sağlaman gereken bir kız oyunudur. Ekranda beliren okun yardımıyla tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsin. Barbie Saç Kesimi oyununda, ilk bölümde büyüteç yardımıyla kızın saçındaki bitleri temizlemeli, makas ile kırıkları kesmeli ve özel bir krem hazırlayarak saçına sürmelisin. Saçını yıkayıp kurutmalı ve bu işlemleri aynada beliren ibre dolana kadar fareyi sağa ve sola hareket ettirerek tamamlamalısın.
İkinci bölümde, güzel kızın saçlarını 3 farklı boyutta kesebilir, maşa ve düzleştiriciyle saçlarına istediğin şekli verebilirsin. Saçını dilediğin renge boyayarak saç aksesurlarıyla güzel bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsin.
Üçüncü ve son bölümde, göz rengini belirleyerek göz makyajını yaptığın güzel kızın elbise seçimlerini gerçekleştirerek mükemmel bir sonuca kavuşmasını sağlayabilirsin. Güzel kız ile dalga geçen insanların hayranlık ve hatta imrenerek bakmalarını sağlamak için Barbie Saç Kesimi oyunu oyna.

  • 8,210
    Kişi oynadı
  • 3.89 / 5 171
    Kişi beğendi