Çiftlik oyunları sevenler için Uzaylılar çiftliğinize saldırdı! Bir top al ve git - ineği koru! Bu oyun için bir stratejiye ihtiyacınız olacak! Toplardan ateş et ve uzaylıları yok et. Saldırıdan kurtulun ve ineği koruyun. Ancak uzaylılar çok kurnazdır ve ineği çalmak için kurnazca stratejiler geliştirirler. Yabancı işgalcilerin durması çok zor olduğu için kendinizi ciddi şekilde silahlandırmanız gerekecek! Dinamik dövüşler düzenleyin ve tüm uzaylıları yok edin.

- Uzaylılarla savaşmak için bir sürü silah. - Bir saniyenizi boşa harcamayın - Oyun sırasında silahlar arasında geçiş yapın! - Yeni bir seviyeye başlamadan önce kendinizi yeni silahlar ve becerilerle yükseltin ve donatın. - Kesinlikle sıkılmanıza izin vermeyecek komik oyun karakterleri.

Oyunun amacı çiftliğinize gelen tüm uzaylıları yok etmektir. Herkesi olabildiğince hızlı vur! Yeterince hızlı değilseniz ve düşmanlar ineği ekrandan çıkarırsa kaybedersiniz! PC kontrolleri: Onları vurmak için düşmanlara tıklayın. Mobil kontroller: Onları vurmak için düşmanlara dokunun.
  • 347
    Kişi oynadı
  • 3.75 / 5 4
    Kişi beğendi