Takım halinde oynayacağın multiplayer bir oyun olan Diep İo oyununda her takımın bir rengi vardır. Sen kendi takım renginden olanları korumak ve karşı takımdan olan farklı renge sahip rakiplerini de ateş ederek yok etmek ile görevlisin. Diep.İo oyununda oyun alanı çok geniş ve hatta uçsuz bucaksız olabilir. Takım halinde geniş bir alana yayılım yapmalısınız ve rakipleri sıkıştırarak avlamalısınz.

Diep İo oyununda dünyanın her yerinden oyuncular olabiliyor. Bu oyuncuların genel amacı oyunda zaman olarak çok fazla kalarak büyümek ve bu sayede de ateş gücünü arttırmak. Bir oyuncu ne kadar fazla süre oyunda kalırsa ve büyümeye devam ederse o kadar ateş gücü ve enerji gücü olur. Her şey oyunda kalma süren ile paralel olarak ilerler. Oyun sahasında bulunan küçük ve hareketsiz şekilleri de ateş edip yok ederek beslenebilirsin. Büyümek bu sayede olabilir. Diep İo oynarken zaman akacak ve gidecek. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve Diep İo oynarken çok eğleneceksin.

Diep İo takım halinde ilerleme becerisini geliştiren, anında karar alma yeteneğine etki eden harika bir io oyunudur. İyi eğlenceler.

  • 9,585
    Kişi oynadı
  • 4.51 / 5 396
    Kişi beğendi