Dünyanın en zor oyunu için başlamaya hazır mısın? Bu tarz oyunlarda sinir olmanız, stres yaşamanız gayet normal. Ancak bu oyunu iyi bir şekilde oynamayı başarırsanız sizi tebrik etmek gerekir. Dünyanın en zor oyunları, geçilmesi ve bitirilmesi imkansıza yakın oyunlardır. Bu nedenle çok kişi tarafından denenir ancak birçok kişi başarısız olur. Belkide bu oyunda başarılı olacak kişi sizsinizdir? Denemeye ne dersiniz?

Dünyanın En Zor Oyunu Nasıl Oynanır?

Açıkçası Dünyanın En Zor oyununu ben ilk levelde bile geçemedim. Gerçekten çok zor bir oyun. Öncelikle refleksler mükemmel olmalı. Sonrasında ne yapacağına ve bölümü nasıl geçeceğine karar vermeli ve bunu hazırlamalısın. Klavye kontrolün çok ileri seviyede olmalı ki Dünyanın En Zor oyununu oynama ve bölüm geçme şansına sahip ol.

Bu gerçekten zor bir oyun. Aynı zamanda da bölümde zorlandığın için sürekli tekrar ederek oyun ile inatlaşacağın bir oyun. Orjinal adı, Hardest Game On Earth olan bu oyunu oynamaya hazır mısın? Dünyanın En Zor oyununu deneyimlemeye gerçekten hazır mısın? Ciddi misin? Hadi başlayalım.

  • 543,621
    Kişi oynadı
  • 2.92 / 5 1546
    Kişi beğendi