Kız oyunları sevenler için Zen home makeovers ile müşterilerin evlerine karar vermelerine, ustalaşmalarına, tasarlamalarına ve dekore etmelerine ve hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olun. Tasarım becerilerinizi gösterin, eski evi yenileyin ve dekore edin, kendi tarzınızı yaratın. Ev tasarım oyunlarını çevrimdışı seviyorsanız, bu oyunu ev dekor stilleriyle yükleyin, yaratıcılığınızı ifade edin ve tasarım becerilerinizi geliştirin. Hiç kendi evinizi tam olarak istediğiniz gibi tasarlamayı ve dekore etmeyi hayal ettiniz mi? Ev tasarımı - evi dekore et gerçekten bağımlılık yapan bir tasarım ve klasik maç 3 oyunu ve mükemmel bir zaman katili. Tüm hayallerinizin gerçekleştiği yenileme oyununa hoş geldiniz. evinizi yenileyin ve dekore edin ve bu rahatlatıcı maç 3 tasarım oyunuyla zorlu bulmacaları çözün! Kendinize ait bir malikaneye sahip olmayı hayal ettiyseniz, şimdi bu yeniden dekore etme oyununda şansınız var. Tonlarca oda, bahçe, yüzme havuzu, oyun alanı ve bu evi dekore ederek konağınıza taşının. Bir ev dekorunda bulacağınızı hayal edebileceğiniz her şeyi burada bulduk! Ev tasarımı oyunları çevrimdışı sadece bir ev dekorasyonu ve eşleştirme oyunu değildir.Ücresiz ve indirmeden oyun oyna.

* Sizi şaşırtacak zorlu yaratıcı patlama bulmacaları
* Tasarlayın, dekore edin, yeni odaların kilidini açın, yenilenecek çok sayıda ev alanı, asla sıkılmayın
* Her zaman olmak istediğin ev tasarım ustası ol
* Tüm konak makyaj ihtiyaçları sizin gibi yetenekli bir tasarımcının parlak bir zihnidir. Kütüphaneyi, mutfağı, bahçeyi, tenis kortunu, yüzme havuzunu ve daha birçok ev alanını dekore edin! Bu çevrimdışı bulmaca oyununda şehirdeki en iyi malikane yapmak için hayalindeki evi yenilemesine yardım et! Para kazanmak için eğlenceli ve bağımlılık yapan maç 3 bulmaca oyununu yenmenin tadını çıkarın.

Arka bahçe, balkon ve hatta havuzlar dahil her türlü oda ve evi yenilemek için eşleşen seviyeleri tamamlayın. Canlı karakterlerle dolu büyüleyici bir hikaye yaşayın. Maceranız bir malikaneyi miras alarak başlar. İşler beklendiği kadar sorunsuz gidecek mi? Sıcak kalpli komşulardan ve eski arkadaşlardan açgözlü işadamlarına kadar herkesle etkileşime geçin ve hayatın hem mutlu hem de acı anlarını yaşayın. Stresli aktivitelerinizden bir mola verin ve sakinleştirici bir tadilat ve ev onarımı dünyasına dalmak için biraz zaman ayırın. Bu ev makyaj oyunu olağanüstü maç bulmacaları ve güzel ev tasarım oyunları çevrimdışı makyaj 3d oyun karıştırır. Proje makyajınızı evde oluşturun ve bulmacaları çözerek ve komşularınıza yardım ederek hayata geçirin. Dekorasyon oyunları sevimli ve renkli simgeleri eşleştirerek ve yüzlerce maç 3 seviyesine meydan okuyarak rüya evi tasarımı mobilya ve dekor. Mutfağı, oturma odasını, banyoyu ayrı ayrı dekore etmeli ve ardından ev dekorasyonunu yapmalı ve ev manzaralarına yönelik genel bir tasarım yaratmalısınız. Sıcak ve ilginç bir konak hikayemi yaşarken anıları ve tatlı aile sırlarını birleştirmeyi keşfedin. Bir ev makyajı ve iç tasarım ustası ev flipper ol. Evi, modern evi onarın ve oyun içi yürekten hikayeyi ortaya çıkarın ve birçok gerçekçi karakterle tanışın Mükemmel rüya projesini tasarlamaya, dekore etmeye, yenilemeye, inşa etmeye, düzeltmeye, eşleştirmeye, çevirmeye, yeniden şekillendirmeye ve yaratmaya yardımcı olmak için maç 3 oyun bulmacalarını çözün sevimli oda dekor hayatı ile ev makyajı. Bağımlılık yapan ve eğlenceli bir oyun.

● Maç 3 oyun bulmacalarının ve ev dekorasyon oyununun bir kombinasyonu size çok eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor
● Odanızı dekore etmek için dokunmanız yeterlidir. Hayallerinizdeki gibi yapmak için evler veya odalar tasarlayın ve söyleyin - bu benim ev tasarımım
● Tonlarca heyecan verici maç 3 eğlenceli seviye sizi bekliyor.Müthiş dekor, yeniden düzenleme ve yenileme ile binlerce zorlu eşleştirme seviyesi. Daha fazla eşleştirme zorluğu, ev tasarımı oyununda daha eğlenceli demektir. Cihazınızdaki her şeyi parmaklarınızın ucunda tasarlayın ve dekore edin!

  • 917
    Kişi oynadı
  • 1.67 / 5 3
    Kişi beğendi