Sniper oyunları sevenler için Gerçek Çekim Fps Strike, 1 numaralı 3d fps çevrimdışı çekim ve keskin nişancı oyunudur. Gerçek Çekim Fps Strike FPS hayranları için tasarlanmıştır. Savaşa katılın ve dünyayı kurtarmak için tüm düşmanları komando olarak yok edin. Gerçek Atış Fps grevi oynamak ücretsizdir ve en iyi atış oyunlarından biridir. Teröristlerle savaşa gireceğiniz bu inanılmaz aksiyon oyununda yeni 30 farklı harita, yeni silahlar, yeni oyun modları sizi bekliyor. Terörist atış oyunları oynamak için bir çılgınlığınız varsa, bu ücretsiz Gerçek Atış Fps grevinde yeni ve terörist savaş oyunları arenasının keyfine varacaksınız.

Hedef atış becerilerinizi göstermek için bu harika yeni fps atış oyununu oynayın. Gerçek Atış Fps grevinde birinci şahıs perspektif atıcı olarak ağır ve yardımcı silahlarla ateş etmeyi hedefleyin. Bu grev silah oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve çevrimdışı bir silah oyunu olduğu için sıkıldığınızda oynayabilirsiniz.

Oynanış ve görevler: Bu atış fps oyununda bir sonrakine geçmek için her seviyeyi geçmeniz gerekiyor. Gerçek çekim Fps strike bir görev oyunudur; Bir sonraki aşamaya geçmek için görevdeki tüm düşmanları öldürmeniz gerekecek, her seviyeden sonra para ile ödüllendirileceksiniz. Bu ödülle silahlarınızı satın alıp yükseltebilir ve kendinizi güçlü kılabilirsiniz. Bu bir tabanca oyunudur, böylece ücretsiz haritanın etrafında hareket edebilir ve cephaneliğinizle düşmanları öldürebilirsiniz; düşman mermilerini atlatmak ve onları öldürmek için çömelebilir ve iğ ile devam edebilirsiniz. Her görevden sonra yeni silahlar için para alacaksınız ve otomatik olarak bir sonraki seviyeye gönderileceksiniz. Bu oyunda hikayeyi bitirmek için tüm seviyeleri geçmeniz gerekiyor; Gerçek HD görsellere ve mükemmel ses kalitesine sahip birinci şahıs bakış açısı (FPP) oyunudur. Gerçek bir atış oyununun özü, Gerçek Atış Fps vuruş oyununda mevcuttur. Seviye haritasının etrafında dolaşın, düşmanları öldürün, zorlu görevleri tamamlamak için yeni silahlarınızı satın alın ve yükseltin. Düşmanları öldürmek oyunda size para kazandıracak; headshots görevi tamamladıktan sonra size ekstra para kazandırır. Bu yeni oyun size birkaç yeni hedefle meydan okuyacak ve bir sonraki tura geçmek için tüm rakipleri ortadan kaldırmanız gerekecek. Bu oyun size 30 yeni görev veriyor; ilk 5-6 görevdeki tüm rakipleri ortadan kaldırdığınızda görevler daha karmaşık hale gelir. Oyuna ilk başladığınızda, tüm düşmanları öldürmeye ve yenilmez olmak için tüm silahları edinmeye istekli olacaksınız.Silahlar düşmanları öldürdükten ve ödüller kazandıktan sonra yeni silahlar satın alabilirsiniz. Bunun için silah dükkanına gitmeniz ve istediğiniz silahı satın almanız gerekiyor. Gerçek Atış Fps grevi, AK-47, Av Tüfeği, MP5 vb. Silahları satın almanızı sağlar. Her silahın bir bedeli vardır; fiyatı, iyi atış hızı, mükemmel yol tutuşu ve doğruluk gibi yeteneklerine bağlıdır.Ücretsiz ve indirmeden silah oyunları oyna.

Hareket - WASD, ateş - sol fare, yakınlaştır - sağ fare, zıpla - boşluk, kilit tutucu - L, Çömelme - C, Yeniden Yükle - R.

  • 1,028
    Kişi oynadı
  • 4.5 / 5 10
    Kişi beğendi