Rockstar Games tarafından yayımlanan ucu açık aksiyon ve macera tarzı video oyunu olan GTA 5 oyunu oldukça beğeni toplamıştır. Nefeslerin kesildiği GTA 5 oyunu ile sınırsız heyecana hazır mısınız?
Oyun ilk açıldığında karşınıza çıkan ONLINE SAVE ve OFFLINE SAVE seçeneklerinden OFFLINE SAVE seçeneğine tıkladığınızda GTA 5 oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Yön tuşları sağa ve sola hareket etmenizi sağlar. Kontrol tuşu eğilmenize, SHIFT tuşu da hızlı koşmanıza yardımcı olur. F ile yoldaki herhangi bir arabaya binip inebilirsiniz. M tuşu da haritada yönünüzü bulabilmeniz için haritanın açılıp kapanmasını sağlar.
İlk çalan telefon ile başlayan ve her bölümde yapmanız gereken 5 farklı görevi tamamlamanız gerekmektedir. Yönettiğiniz gangsteri para dolu çantaları almak için haritada gösterilen kırmızı noktaların yanına götürerek GTA 5 oyunu oynayın. Oyun esnasında kullandığınız araç kaza yapıp hasar gördüğünde başka araca binebilirsiniz. Ekranın sol alt köşesinde sizin ve kullandığınız araçların kalan güçleri gösterilmektedir. Bu yüzden göstergeleri takip etmeyi unutmamalısınız. Görevlerin hepsini tamamladığınızda mafya sizi arayarak yeni talimatlarda bulunacaktır. Çalan telefonu T tuşuna tıklayarak açabilirsiniz. GTA 5 oyununda mafyanın size verdiği yeni görevleri de yerine getirerek diğer bölümlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

  • 22,349
    Kişi oynadı
  • 3.86 / 5 346
    Kişi beğendi