İlginç klasik karakterler ve hikayelerle dolu bir harikalar diyarını birleştir ve inşa et! Yolculuğunuz için her şeyi daha iyi ve daha güçlü öğelerle birleştirebilirsiniz. Her türlü faydalı ürünü üretmek için her türlü binayı inşa edin ve yükseltin. Daha fazla Altın kazanmak ve daha fazla deneyim puanı almak için siparişleri tamamlamak için bu ürünleri kullanın. Daha fazla deneyim puanı, daha yüksek seviyedesiniz ve daha ilginç karakterlerin, hikayelerin, toprakların vb. Kilidini açabilirsiniz.

[İnanılmaz Hikayeler ve Klasik Karakterler]: Alice'in Ejderhalar, Kırmızı Kraliçe, Bay Beyaz da dahil olmak üzere arkadaşlarını kurtarmasına yardım et. Black Jack, Çılgın Şapkacı, Bay Tırtıl, vb. Ve bu karakterlerin hayal dünyalarını yeniden inşa etmelerine yardım et. [Binalar İnşa Et ve Yükselt] Her türlü ilginç bina inşa edebilir, daha sonra onları daha yüksek bir seviyeye yükseltebilir ve Altın kazanmak için her türlü ürünü üretmek için kullanabilirsiniz. [Komple Siparişler] Daha fazla Altın kazanmak ve daha fazla deneyim puanı almak için siparişleri tamamlamak için binalardan üretilen ürünleri sat. Daha fazla deneyim puanı, daha yüksek seviyedesiniz [Design Dream Home]: Açık sandbox tarzı oyun, sonsuz olanaklar ve kombinasyonlar sunuyor! Hayallerinizdeki masal dünyasını inşa edin! [Yaratıkları Geliştir]: Yararlı ejderhaları yumurtadan çıkarmak için ejderha yumurtalarını birleştir, sonra daha güçlü olanları ortaya çıkarmak için onları geliştir! [Macera]: Bilinmeyen bir yolculuk, korsanların aniden ortaya çıkması birçok zorluk ve mucize getiriyor!

Daha üst düzey bir öğe elde etmek için 1 öğeyi 2 özdeş öğenin üzerine sürükleyin. Ekstra bir ödül öğesi almak için 5 özdeş öğeyi birleştirin. Altın ve deneyim puanı almak için görevleri tamamlamak için Günlük Görevler sayfasına gidin Her gün Daha fazla Altın ve deneyim puanı almak için ana görevleri tamamlamak için Ana Görevler sayfasına gidin. Ne kadar çok deneyim puanınız olursa, oyuncu seviyeniz o kadar yüksek olur. Sen yüksek oyuncu seviyesi, daha fazla toprakları kilidini açabilir.
  • 636
    Kişi oynadı
  • 5 / 5 1
    Kişi beğendi