Terk edilmiş oyuncak fabrikasına geldin.
gizemli bebek. 5 günün var. Huggy Wuggy'ye dikkat et!
Seni her zaman duyabiliyor! Olabildiğince sessiz kalmaya çalış!
Bu bebeği almak için, kilidini açmanıza yardımcı olacak belirli öğeleri bulmanız gerekir tutulduğu kutu. Aynı zamanda, nişancı modu seçti ve almak mümkün bunun intikamı Huggy Wuggy demek. Seçim sizin! Başarılar.

O gözleri kötü adamlarla yüzleşmeye ve kutuyu kırmaya hazırlamanın zamanı geldi. Ama dikkatli ol! Bazı nesnelerin yanından geçerken ya da çok yaklaştığınızda sizi duyabilen bir baş belası, Huggy Wuggy var. Eğer o tutuluyor kutusu, kilidini yardımcı olacak belirli öğeleri bulmak için fabrika etrafında gizlice ok tuşlarını kullanın. Ayrıca, atıcı modunu seçebilir ve sizi korkuttuğu tüm zamanlar için bu sinsi Huggy Wuggy'den intikam alabilirsiniz. Seçim sizin! Başarılar!

Kontroller: * Kaçış Kontrolleri: W,A,S,D F/C Fare etrafında Sol Fare Düğmesi etrafında el Bombası R G Sol Shift Pikap Öğeleri Eğilimli V X Crouch Sol CTRL Çalıştırmak için F Yeniden yüklemek için Boşluk  Silah Değiştirmek İçin Fare Tekerleğini Nişan almak için Sağ Fare tuşu Ateş için Bakmak yürümek * Tetikçi Kontroller: W A S D Crouch Duraklatmak için Kaçış Göstermek için T Öğeyi bırakmak için/Öğesini Kullanmak G Gizle Etkileşime geçmek için Atlamak için


  • 2,945
    Kişi oynadı
  • 3.06 / 5 36
    Kişi beğendi