Lanetli Hazine Oyunu Oyna

Gizemli ve heyecanlı bir hazine avına hazır mısın ? Hazineye ulaşmak için önüne birçok engel ve tuzaklar çıkacak.Hazineye ele geçirmek için çok dikkatli olmalısın.Ektra puan almak için bonusları topla.Her seviye git gide zorlaşacak.Lanetle hazine oyunu oyna.Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.

Bir kez daha kötü güçlerin mücevherleri tehlikede! On yıl süren barıştan sonra, iyi kahramanlar, kötü Derebeyi tarafından özenle kurtarılan son 3 mücevheri çalmak için tekrar gelirler. Senin görevin, yüzyıllarca süren hain eylemlerin verdiği şeyi savunmaktır. Kuleleri inşa edin ve yükseltin, güçlü büyüler yapın ve mücevherleri korumak ve tüm bu ninjaları, melekleri ve kertenkele binicilerini parçalara ayırmak için yararlı beceriler öğrenin!

Klasik kule savunmasının yeni bir versiyonu - Uçan ve zıplayan düşmanlar - Gizemli yeraltı geçitleri - 15 yepyeni seviye - Geliştirilmiş derecelendirme sistemi

Kuleler inşa etmek ve büyü yapmak için fareyi kullanın (veya dokunun). Mücevherlerinizi “iyi" kahramanlar tarafından çalınmaktan koruyun. Kuleleri inşa edin ve yükseltin ve düşmanların mücevherlerinizi yakalamasına ve çalmasına izin vermemek için büyü yapın!
  • 409
    Kişi oynadı
  • 0 / 5 0
    Kişi beğendi