Zıplayan top oyununda, oyuncular topu yuvarlamalı, yolundaki kötü engellerden kaçınmak için sorunsuz hareket etmelidir. Bu zıplayan top oyununu oynadığınızda, göreviniz sadece topu topla yuvarlamak değil, engellerden kaçınmasına yardımcı olmak değil, aynı zamanda maceranıza devam etmek için tüm sarı yıldızları toplamaktır.Acele edin, sevdiğiniz makaralı macera topu oyunu en son sürümü ile geri döndü.

Roller Ball 5'in Özellikleri: Jump Ball Adventure: ball Topu yuvarlamak için 100'den fazla seviye ✔ Güzel renkli grafikler ✔ Savaşmak için çeşitli kötü canavarlar: SpitShooter, Örümcekler, Çivili Kaktüsler ✔ Basit ama bağımlılık yapıcı oyun ✔ Macera dolu inanılmaz seviyelerle fizik tabanlı platform.  Optimize boyutu ile pürüzsüz ve mümkün olan en iyi grafikler.  Daha benzersiz seviyeler, patron dövüşleri, zorluklar ve eğlence için bizi izlemeye devam edin! ✓ Fizik tabanlı benzersiz ve zorlu platform seviyeleri.  Unique Benzersiz engeller, düşmanlar ve dinamik ve fizik temel öğesi. ✔ Tüm ekran boyutlarıyla uyumludur (tablet, telefon).  Intuitive Sezgisel dokunmatik düğme kontrolleri.

Kırmızı Sıçrama Topu nasıl oynanır 5: Kırmızı Atlama Topu Macerası: - Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın - Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın - Tehlikeli engellerin önünde sıçrama topunu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın. - Topu yuvarlarken yeterli sayıda sarı yıldız alın - Topu topa yönlendirmek için büyülü kapıyı bulun bir sonraki seviyeye geçin - Kutuları arpalarla toplamayı unutmayın - Kendinize daha zor ama ilginç seviyelerde meydan okuyun.

  • 1,410
    Kişi oynadı
  • 3.08 / 5 13
    Kişi beğendi