Makyaj Oyunu Oyna

Çok eğlenceli bir oyun ekledim.Kendi avatarını yapmak ister misin ? Herşeyi özelleştirebilirsin.Yüz özelliklerini, saç rengini, gözleri ve dudakları tamamen değiştirebilirsiniz. Gerçekten eşsiz görünmenizi sağlamak için takı ve aksesuarları unutmayın.Bakalım kimler nasıl avatar yapacak.Yetenekleri gösterme vakti kızlar.Hadi hemen Makyaj oyunu oynayın.İyi eğlenceler.

Resminizi sosyal ağlarda güncellemenin zamanı geldi. Eşsiz avatar yapımcımız bu konuda size yardımcı olacaktır. Benzersiz avatar stilinizi seçin. Yüz özelliklerini, saç rengini, gözleri ve dudakları tamamen değiştirebilirsiniz. Gerçekten eşsiz görünmenizi sağlamak için takı ve aksesuarları unutmayın! Ne yaparsanız yapın - size sevimli bir görüntü sağlanır. Yaratıcı olun veya rastgele seçim kullanın. Yeni bir avatar seçerek biraz eğlenin!

Avatar, karikatür tarzında sosyal ağlar için kendi benzersiz avatarınızı oluşturabileceğiniz kızlar için bir jeneratördür.

Karikatür tarzında kendi benzersiz avatarınızı oluşturun. Sonucu daha sonra sosyal ağlarda avatar olarak kullanmak üzere PNG görüntüsü şeklinde kaydedin. Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır.
  • 863
    Kişi oynadı
  • 1.25 / 5 4
    Kişi beğendi