Çiftlik oyunları sevenler için birleştireceğiniz en şaşırtıcı parçalarla dolu birleştirme adasına hoş geldiniz. Sıradan masallarınıza hiç benzemiyor ama gerçek birleştirme büyüsü ile tatlandırılmış eşsiz bir birleştirme masalları koleksiyonu. Her zaman bir ejderhaya sahip olmayı hayal ettin mi? Ejderhaları, tek boynuzlu atları, cüce cinleri veya diğer fantastik canavarları birleştirebilirsiniz. Bu senin birleşme dünyan ve kuralların. Ejderhanın şimdi birleşmesini sağla ve ejderha çiftliğinle eğlen! Bundan sonra hangi birleşme olacak?Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.

Bulmaca oyunları sevenlerde oyunu keyifli bir şekilde oynayabilirler.Temel Özellikler: - Yeni ve heyecan verici koşullarda tanıdık karakterler. - İnanılmaz bir ana hikaye ve heyecan verici yan görevlerle ilgi çekici arsa. - Ortaya çıkarılacak sayısız yeni toprak ve yapılacak keşifler. - Tamamlamak için fantastik birleştirme bulmaca görevleri ve toplamak için ödüller. Böyle büyülü bir deneyime sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyor musunuz? Kendinizi sorgulamayı bırakın ve birleştirme tablolarıyla dolu bu fantastik birleştirme oyununa hemen atlayın. Ücretsiz birleştirme oyunlarını ve keşiflerini seviyorsanız, Once upon a merge sizin için mükemmel bir seçimdir.

Peri sınavını geçmek için öğeleri birleştir.
- Bir üzüm filizi alın ve diğer ikisiyle birleştirin
- Üzümlerin olgunlaşması için diğer yataklarla da aynısını yapın
- Diğerlerini hasat edin ve sihirli anahtarı üretmek için kullanın
- Adanın geri kalanını keşfetmek için sisi açın Masallar Ülkesini keşfetmek için yeni eşyaların ve yeni kahramanların kilidini açın.

  • 1,466
    Kişi oynadı
  • 5 / 5 1
    Kişi beğendi