Silah oyunları sevenler için Karanlık robot krallığı Dünya'yı ele geçirmek ve onu metal bir robot gezegenine dönüştürmek istiyor. Onlara tek başına ya da bir arkadaşınla kalk ve gezegeni geri al! Tuzakları yok edin, düşmanları yok edin ve rehineleri kurtarın. Silahlarınızı ve sağlık çubuğunuzu seviyelerde topladığınız metalik malzemelerle yükseltebilirsiniz. Toplam 15 mücadele seviyesinden sonra ortaya çıkan patronu yok ederek görevi başarıyla tamamlayabilirsiniz.Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.

Kaybolduğunda her zaman yolunu bulabilirsin. Haritayı açmak için "boşluk" a basın. Oyunu ilk kez oynarken "Normal" modda başlamanızı da öneririz.

OYUNCU 1 Hareket: "W, A, S, D" Vur: "C" (Güçlü vuruş için serbest bırakıldığından daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıpla: "W" (Duvarda yürü) Silahı değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q + E" (SP Çubuğu Maks iken basın) Cephane yeniden yükleme: "X" oyuncu 2 Hareket: "ok tuşları" Hit: "L" (Güçlü vuruş için serbest bırakıldığından daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Atlama: "yukarı ok tuşu" (Duvarda yürüyün) Silahı değiştir: "O-P" Özel Saldırı: "O + P" (SP Çubuğu Maksimumken basın) Cephane Yeniden Yükleme: "J"
  • 87
    Kişi oynadı
  • 0 / 5 1
    Kişi beğendi