Microsof Mayın Tarama Gemisi Oyunu Oyna

Herkesin çok sevdiği, oynarken eğlendiği mayın tarlası oyununu sizler için ekledim.Mayın tarlası oyunu ister tam ekran ister küçük ekran da , bilgisayarda,telefonda,tablette rahatlıkla oynayabilirsiniz.Herkesin yakından takip ettiği windows mayın tarlası oyununa hazırsan hemen oynamaya başla.20 Yıldan fazla bir süredir Windows'un bir parçası olan ve şimdi yeniden tasarlanan klasik bulmaca oyununu oynayın. Şimdi güncellenmiş grafikler ve ses ile bildiğiniz ve sevdiğiniz mantık oyununu oynayın. Herhangi birini açığa çıkarmadan tüm mayınların yerlerini işaretlemek için dokunmatik ekranla veya fare ve klavyeyle oynayın! Kolay bir bulmaca ile başlayın ve Uzmana doğru ilerleyin.

Uzman Seviyesi: Farklı bir meydan okuma seviyesi isteyen oyuncular Uzman oyun modunu deneyebilir! Dikkatli olun, bu kadar büyük bir mayın tarlası en istikrarlı rakipleri bile yenebilir

Şimdi güncellenmiş grafikler ve ses ile bildiğiniz ve sevdiğiniz mantık oyununu oynayın. Herhangi birini açığa çıkarmadan tüm mayınların yerlerini işaretlemek için dokunmatik ekranla veya fare ve klavyeyle oynayın! Kolay bir bulmaca ile başlayın ve Uzmana doğru ilerleyin.
  • 533
    Kişi oynadı
  • 5 / 5 1
    Kişi beğendi