Mr Gunslinger-Shooting Oyunu Oyna.

Yalnız silahlı adam, seni yakalamak isteyen bir grup zombiyi yenmelisin.Oyun klasik silah savaş modları, zarif grafikler, pürüzsüz atıcı savaş eylemleri, şiddetli ve heyecan verici çekim efektleri ve şaşırtıcı oyun efektleri çeşitli vardır.

- Büyük bir tetikçi olmak ve güçlü silahlara sahip olmak için keşfedin. -Belirtilen süre içinde rakibi yenmek için deneyin. - Karakterleri özelleştirin ve birçok ekipmanı yükseltin. -Bol silah sistemleri: keskin nişancı tüfekleri, hafif makineli tüfekler, av tüfeği, hafif makineli tüfekler, tabancalar, sonsuz silah yükseltmeleri! -Çeşitli sahneler: sahil kasabalarının, kar parklarının, savaş meydanlarının, fantastik kalelerin, çöl vahşi doğasının çeşitli sahneleri, farklı arazilerde çekim yapmanın eşsiz eğlencesinin yanı sıra çeşitli egzotik deneyimlerin tadını çıkarabilirsiniz. -Mükemmel kullanıcı arayüzü: birinci şahıs nişancı oyunu, tam dokunmatik ekranda basit parmak kontrolü, güzel müzik şok edici.

Dikkatli olun! Etrafınız sarıldı! Kuşatmadan sıyrılmak için sizi yakalamak isteyen zombi gruplarını yenmelisiniz. Varlığın kendisinin seni yok ettiği bir dünyaya girmek! Sen yalnız bir tetikçisin, yaklaşan kötülük dalgasına direnebilecek ve yenebilecek tek güçsün. Bu düşündüğünden daha zor! Çeşitli seviyelerden geçerken, düşmanlarınız daha güçlü ve daha güçlü hale gelecektir.Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.


  • 1,409
    Kişi oynadı
  • 0.84 / 5 6
    Kişi beğendi