Medieval Battle 2P oyunu ile zamanda geriye giderek Ortaçağda savaş meydanlarında bir maceraya başlamaya ne dersiniz? Bu bir savaş simülatörü oyunudur ve hepsi güçlü askerler, savaşlar ve savaş stratejileri ile ilgilidir. Oyunun en eğlenceli taraflarından biri, tek oyuncu modunda veya iki oyuncu modunda oynanabilmesidir.

Kampanya modunda, tek oyunculu bir maceraya başlayabilir ve ordunuzla toprakları fethetmeye başlayabilirsiniz. Askerlerin özelliklerinin yanında stratejinin de önemli olduğunu unutmayın. Örneğin, düşük savunmaya sahip askerleri okçular gibi arka taraflara yerleştirebilirsiniz ve yüksek savunma askerlerini şövalyeler gibi ön taraflara yerleştirmelisiniz. Sahadaki her düşman birimini yok ettiğinizde savaşı kazanacaksınız. Oyunu bir arkadaşınıza karşı iki oyuncu modunda denemeyi unutmayın. Bir arkadaşınızı arayın ve stratejilerinizin savaş alanlarında meydan okumasına izin verin!

Etkileşim kurmak için "FARE" ve "SOL TIKLAMA" kullanın. Askerleri kaldırın: "X" Askerleri doğru yerleştirin: "CTRL" Kamera döndürme: "SAĞ tıklama" Kamera hareketi: "W, A, S, D"
  • 2,260
    Kişi oynadı
  • 3.41 / 5 22
    Kişi beğendi