Araba oyunları sevenler için Polis gerçek kovalamaca araba simülatörü, en büyük açık dünya gerçekçi oyun ve otomobil sürüş deneyimini sağlayan en iyi simülasyon oyunudur. Görevleri tamamlamak zor olsa da eğlenceye katılabilir ve sık sık sürüş pratiği yapabilir ve çeşitli stuntlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu oyunda uzman olmak için görevler yaparken normal trafikte nasıl hareket edeceğinizi bulmak çok önemlidir. İlerledikçe, inanılmaz görevi tamamlayacak ve polis arabanızı binalar arasındaki çeşitli rotalarda süreceksiniz. İnanılmaz araba sürüş becerilerinizi gösterin, en iyi ücretsiz araba sürüş simülatörleri oyunlarından birinde harika araba gösterileri yapın.Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.

* Ayarlanabilir Çarpıcı gerçekçi grafikler * Özgürce hareket ettiğiniz bir açık dünya oyunu * Birçok görev ve dublör * Gerçek ve yoğun trafik yapay zekası ile dinamik trafik * Süper polis arabaları * Gerçekçi araba fiziği * Oynaması kolay sürüş kontrolleri, dokunma, tekerlek ve eğim kontrollerini kullanın.

W -Hızlandır, S -Geri, A -Sola Yönlendir, D -Sağa Yönlendir, C -Kamerayı Değiştir, R -Arabayı Sıfırla, Boşluk Atlama, L -Shift - Sprint / Nitro, M -Harita, F -Araba Giriş / Çıkış, I -Talimatlar, P / Esc -Duraklat, H -Polis Sireni, Q -Roll, E -Envanter, Z -Görevler.
  • 849
    Kişi oynadı
  • 2 / 5 5
    Kişi beğendi