Savaş 3D 2 Kişilik Oyunu Oyna .Nihai nişancı ol ve bu birinci şahıs nişancı oyununda hedeflerini yok et. Turnuva skor tablolarında bir yer için savaşırken, sıralamada yükselirken cephaneliğinizi oluşturun. Bu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyununda, günlük zorlukları tamamlayarak ve maçları kazanarak kazanılan oyun içi kredilerle satın alınabilecek yeni silah ve teçhizatın kilidini açacaksınız. Bu FPS oyununun grafikleri yeni iphone'larda harika görünüyor, ancak Androidler için de mevcut.Ücretsiz ve indirmeden Savaş 3D 2 Kişilik Oyunu Oyna.

En iyi silah oyunlarını oynamak şimdiye kadar yaşadığınız en iyi deneyim olmalı. En sevdiğiniz atış oyunlarını telefonunuzda oynayın ve oyundaki en iyi atıcı olun. Aynı zamanda, arkadaşlarınızla veya yalnız oynayabileceğiniz bir savaş royale oyunu. Bu aksiyon dolu atış oyununda diğer 99 oyuncuya karşı hayatta kalmak için savaşın.Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.

Kontroller Sohbete girmek WASD veya 1'den 9'a geçmek için ok tuşları silahı değiştirmek için tuşlar Atlamak için boşluk çubuğu Koşmak için shift Ateş etmek için sol tıklama Yakınlaştırmak için sağ tıklama Yeniden yüklemek için R
  • 577
    Kişi oynadı
  • 2.5 / 5 2
    Kişi beğendi