Super Spy Agent-Süper Casus Ajan  Oyunu Oyna.

Hepimiz biliyoruz ajan 47, ama ajan 46 figürü alter verse'de daha popülerdi, daha ölümcül, daha yüksek sesle ve kesinlikle düşman ordularını almaya gelince sadece bir canavardan daha fazlaydı 46 ücretli bir suikastçı ve bir klon. Adını, beş farklı insanın dna'sından yaratılan 46. klon olmasından alıyor, yıllarca en yüksek fizikselliği ve zekayı kolayca koruyabilen ve genellikle bir işleyici olan her kimse tarafından kolayca kontrol edilebilen mükemmel casuslar olmak için yaratıldı.

Mobil cihazlar için dokunmatik kontroller. Sola sürükleyin Çubuğu Hareket ettirin Sağa sürükleyin çubuğu Hedefleyin Yukarı düğmesine dokunun Atlama Mavi düğmeye dokunun Ateş Shift / C Slo-Mo Zamanını etkinleştir Enter / E Araç Esc / P'ye girin veya çıkın Duraklat M Sesi kapat geçiş yap.

FARE/Oklar, Fare Amacı Uzay/J Atlama Taşı veya çıkmak veya LMB/Z Yangın RMB/X Bomba ya iner fare tekeri/Q/E-Değişim silah drift / yükselmek / drift Sağ Tetik/Omuz/X Ateş/Sağ Değişim silah Sol Tetik/Omuz/B, el Bombası ya da iner Shift tuşunu aktif hale getirmek için Sol Slo-Mo Zaman Sol Bir Atlama/Çıkış Girin Y klavye Kontrolü: Eylem.
  • 2,165
    Kişi oynadı
  • 3.34 / 5 12
    Kişi beğendi