Yay ve ok ile oynayacağınız harika bir macera oyunu. Bu macera oyunun adı Surfer Arches. Oyunda karşı taraftaki düşman okçularını avlamaya çalışacağız. Bunu yapmak için mouse yada dokunmatik ekran sayesinde parmağımızla oku atacağız. Kafaya isabet ettirilen oklar tam isabet sayılır ve düşmanın anında etkisiz hale gelmesine neden olur.

Her bölümde düşman okçuları gördükten sonra, oyun size, karşı tarafı vurabilmeniz için belli bir zaman tanır. İlk atış hakkı sizdedir yani. Bu atışlarda hedefi tutturmalısınız. İlk ok atışında düşman ölmeyebilir. Hemen ikinci atışı yapmalısınız. Bölümleri başarı ile geçtikçe ve etkisiz hale gelen düşman sayısı arttkça daha zorlu ve usta okçular ile karşılaşacağız. İlk bölümlerde ustalık kazanmaya ve uzman bir ok atıcısı olmaya çalışın.

Çok eğlenceli olan bu oyunda ben gerçekten eğlendim. Sizin de beğeneceğinizi umduğum bu oyunu oyunlara.com sitemize ekledim. Oyunlar özen ile seçilip oynanmakta ve en popüler oyunlar eklenmeye özen gösterilmektedir. Sitemizdeki tüm oyunlar sevgi ile hazırlanıyor. İyi eğlenceler.
  • 28,668
    Kişi oynadı
  • 4.83 / 5 3368
    Kişi beğendi