Egzotik dublör ustası ve maceracı sürücü bisiklet dublör simülatörü 3d oyun için hazır olun. Bu gerçekçi bir oyun deneyimi. Becerilerinizi, stratejilerinizi ve sabrınızı test edecektir. Bu Bisiklet simülatörü tamamen heyecan, dublörler, riskler ve görevlerle ilgilidir. Zamana karşı yarışlara katılıyorsunuz ve zamanın kimseyi beklemediğini unutmayın. Bu son oyun, yetenekli binicilere meydan okuyan imkansız görevlere yakın farklı görevlere sahiptir. Verilen talimatlarla, her biri diğerinden daha zor olan görevleri tamamlamanız gerekecek. Sadece motorunuzu çalıştırın ve yüksek zemin şehir atlamacı motosiklet yarışının dublör ustası heyecanını yaşamak ve spor bisikleti sesinin tadını çıkarmak için aşırı bir bisikletin gazına basın.

Amazing Şaşırtıcı ve harika HD grafikler. ◆ Kolay ve pürüzsüz kontrol.  bike Gerçekçi bisiklet 3d modelleri. ◆ Büyük açık dünya ortamı.  Sound Gerçek Ses Efektleri.  Latest En Son Motosikletlerin Harika Koleksiyonu.  Realistic Gerçekçi Motosiklet Fiziği.  camera Dinamik kamera açıları. ✔ Motosiklet sürüş kontrollerini oynamak kolaydır.

W - Hızlan, S - Fren A - Sola Yönlendir, D - Sağa Yönlendir C - Kamerayı Değiştir, R - Alanı Sıfırla - El Freni, Vites Değiştir - Nitro.

  • 2,930
    Kişi oynadı
  • 3.25 / 5 40
    Kişi beğendi