Tank oyunları sevenler için çok Oyunculu Tank Merkezli Taktik Savaş Savaş Arenası Alternatif ikinci Dünya Savaşı Evreni: Uzaylılar çoktan temas kurdu ve savaş makineleri çalınan Uzaylı Teknolojisiyle güçlendirildi!Tankların Yetenekleri: Zıpla! [BOŞLUK tuşu] Turbo! Süzülün ve su püskürtün! Roket-Havada ilerleyin!Özellikler: 10 Oyunculu Odalar Oyun tarzınıza uyum sağlamak için 4 özel Tankın kilidini açın 4 Harita arasından seçim yapın: Orman, Çöl, Körfez veya Askeri Üs (yolda daha fazla harita!) Yükseltme Özellikleri: Hız, Turbo Şarjı, Yeniden Yükleme Hızı, Top Hasarı vb.. Bu çok oyunculu taktiksel savaş aksiyon oyununda, çalınan uzaylı teknolojisiyle güçlendirilmiş alternatif Evrenli bir ikinci Dünya Savaşı tankına komuta edin! Bayrağı roketle çalışan hızlarda yakalamak için canavarca uçan savaş makinenizi kontrol edin. Düşmanlarınızın üzerinden uçun ve rakiplerinizi boyun eğdirin.Ücretsiz ve indirmeden en güzel oyunlar oyna.

İki kişilik oyunlar sevenler için her biri kendine özgü güçlü yönleri olan 4 ikonik tank arasından seçim yapın – Panzer IV (Almanca), Tiger (Almanca), T-90 (Rusça) ve Abrams (ABD) * Hız, silah hasarı, silah şarjı, kalkan, kalkan şarjı, turbo ve turbo şarjı için yükseltme yuvaları – ayarlama oyun tarzınıza göre kendi ölüm makineniz · 12'ye kadar çevrimiçi oyuncuyla Rekabetçi, Acımasız, Hızlı Tempolu Aksiyon · Çöl, nehir kıyısı ve askeri üs ortamlarını kapsayan savaş bölgeleri * Taktik manevraları ve stratejik rol atamalarını koordine etmek için ekibinizle sohbet edin * Discord Topluluğundan Arkadaş Canlısı ve Yardımsever Tank – gazilerden öğren ve arkadaş edin.

Tankı sürmek için WASD veya ok tuşları Ateş etmek için sol tıklayın Tareti hedeflemek için sağ tıklayın Atlamak için Turbo Alanını kullanmak için kaydırın Ses merkezini chatesc'e kapatmak veya ~ menüyü açmak için.


  • 526
    Kişi oynadı
  • 2.5 / 5 4
    Kişi beğendi