Temple Run 2, ilk çıktığı günden itibaren popülerliğini ve eğlence dolu içeriğini korumaya devam eden nadir oyunlardan birisidir. Hani maria, ateş ve su oyunları gibi çok eski zamanlarda yayınlanmış ancak hala zevkle oynanan oyunlar vardır ya, işte buda tam olarak onlardan birisi.

Oyun
oynamak günümüzde gereksinim haline gelmiş bulunmaktadır. Nasıl ki müzik dinlemek ruhun gıdası, ben de oyun oynamak hakkında böyle düşünüyorum. Zorlandığımız dersler sonrasında bir ihtiyaç, keyifli bir mola olabileceğine katılıyorum. Değişken ruh hallerine büründüğümüzden dolayıdır ki; sınırsız sayıda oyun bulunmaktadır. Oynayacağınız oyunu o günkü ruh halinize göre belirlemeniz tamamen sizin elinizde."Hayatın monotonluğundan çok sıkıldım, enerjim var atamıyorum, adrenalini en üst seviyede yaşayabileceğim, heyecanın doruktan inmediği bir oyun arıyorum" dediğinizi duyar gibiyim. Ben de size tam da şu an çok doğru bir yerde olduğunuzu, pişmanlık yaşamayacağınızı garanti edebilirim. O zaman heyecanın had safhada olduğu, macera dolu Temple Run 2 oyunumuza başlayabiliriz.

Temple Run 2 oyununda, klavyenizdeki yön tuşları kahramanınızın hangi kararları vereceğini belirler. Sol yön tuşu, kahramanınızı sol tarafa, sağ yön tuşu da sağa doğru hareket ettirir. Yukarı yön tuşu, çeşitli engellerin üzerinden atlamasını sağlar ve aşağı yön tuşu da, kahramanınızı engelleyen her şeyin altından kaymasında yardımcı olur.

Bir macera oyunu olan Temple Run, maceraperest kahramanınız sonsuz pistte durmaksızın koşmaktadır. Amacı; aradığı hazineyi bulmak fakat bu hiç kolay olmayacak. Yol boyunca sürekli karşısına engeller çıkacak ve bunu başarabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Çivili variller, yanan heykeller, keskin virajlar, altından kayması zor olan sıkı boşluklar, zıplarken de zorlayan uzun delikler ve daha dikkat edilmesi gereken bir çok ayrıntı var. Bunları oyun esnasında farketmeniz mümkün. Bir oyunda ihtiyaç duyabileceğiniz nefes kesen aksiyonun tamamı Temple Run 2 oyununda toplanmış bulunmakta.
Yol boyunca karşınıza çıkan puanları dikkatlice toplamanız gerekmektedir. Kazandığınız puanlarla diğer kahramanların kilidini açarak maceraya onlarla da devam edebilirsiniz. Son derece ilgi çekici bir oyun olduğundan dolayı bağımlılık yaratabilir. Bu oyunu Tomb Runner diye Google'da arayan çocuklar da var ancak, orjinal adı Temple Run 2 diye geçer.

Bu macera oyunu çocukların çok ilgisini çekti ve Google'da çok fazla aranarak oynandı. Bu demek oluyor ki, hem eğlenceli, hem oynama arzusunu arttıran, hem de eğitici bir oyun. Temple Run 2 sayesinde reflekslerinizi eğitin ve güçlendirin.

İyi eğlenceler.

  • 1,381,426
    Kişi oynadı
  • 4.78 / 5 9253
    Kişi beğendi