Kız oyunları sevenler için Tic Toc Dans ekibi büyülemek için kuruldu ve takip eden sosyal medyaları bunu kesinlikle kanıtlıyor. Kısa video hesaplarını başlatmak için popüler blog yazarlarını tek bir çatı altında topladılar. Ve şimdi Tic Toc Dans ekibi, müzikleri ve danslarıyla milyonların kalbini kazanmaya hazır. Blogcu kızlar için modaya uygun makyaj, saç modelleri ve fiyonklar seçin. Görünümünüze aksesuar eklemeyi unutmayın. Modanın tadını çıkarırken, dans ederken ve kısa TicToc videoları yaparken eğlenin.Ücretsiz ve indirmeden oyun oyna.

En iyi iki arkadaş için benzersiz bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olan çocuklar ve kızlar için giydirme oyunu. Kızların Tik Tak dans videosu kaydetmesi için parlak bir görüntü gereklidir.

İki kişilik oyun sevenler için en iyi iki arkadaş, sosyal ağlar için kısa bir dans videosu kaydetmek istiyor. Ancak bu video çekimi için iyi hazırlanmanız gerekiyor. Oyunun sonunda kız arkadaşlar size kısa danslarını gösterecekler. Dansın bir parçası PNG görüntüsü olarak kaydedilebilir. Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır.
  • 593
    Kişi oynadı
  • 5 / 5 7
    Kişi beğendi