Unicorn atlarını biliyor musunuz? Hani tek boynuzlu olurlar ve uçabilirler. Bu kız oyununda yavru unicorn yaralanmış ve çok kirlenmiş. Bu yavru atı temizlemek istersiniz değil mi? Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz? Yavru unicornu gördüğünüz an işe başlayın. Oyun zaten sizi yönlendirecektir. Ekrandaki ok işaretlerini takip edin ve size söylediklerini yapmaya çalışın. İşte böyle. Bazen baloncuklar uçuşacak ve bunları patlatmanız istenecektir. Baloncukları gördüğünüzde "ne oluyor?" diye afallamayın diye söylüyorum. 

Temizlik kısmını bitirdikten sonra sıra yaralarını iyileştirme kısmına gelecek. Pamuk ile sırası ile yaralarını iyileştirin. Ekran temizleyeceğin kısma odaklanacak ve yakından görmenizi sağlayacak. Her yarayı temizledikten sonra diğer yaraya geçin ve hepsini sıra ile bitirin. Boynuzunu güzel bir temizlik ve bakımdan geçirin. Eskimiş olan nalını sökün ve altın bir nal takın. O şimdi çok mutlu.

Diğer bölümler de çok özelliklere sahip ve yavru unicornumuzun tam bakımı için gerekli her şeyin olduğu bakım alanlarına sahip. Sırası ile hapsini yapın ve sonundaki güzelliği görün. İyi eğlenceler.

  • 29,660
    Kişi oynadı
  • 4.06 / 5 420
    Kişi beğendi